כמה כסף תעשו אם תקנו דירה בבודפשט הונגריה?

תחום הנדל"ן הוא תחום אשר ישראלים רבים היו רוצים להשקיע בו אך נתקלים בקשיים מאחר וברשותם סכום כסף קטן יחסית שאינו מאפשר נכס איכותי בישראל. כיום, מרבית המשקיעים בוחרים להרוויח יותר על ידי השקעות נכונות בחוץ לארץ וזאת מאחר וניתן לעשות זאת בצורה בטוחה ובסכומים יחסית נמוכים ולהרוויח מכך הרבה יותר מאשר בהשקעה בנדל"ן בארץ. חשוב להדגיש כי כדי לעשות את בצורה בטוחה ואיכותית – חובה להיעזר באנשי מקצוע אמינים ומקצועיים בעלי ניסיון מוכח.

רכישת דירה בבודפשט- האם זה כדאי?

כיום, בכדי לרכוש דירה בחוץ לארץ אשר תהיה נכס ריווחי, יש צורך לבחור במקום הנכון בחוץ לארץ לעשות זאת. בבודפשט לדוגמא בעקבות משברים בתחום הכלכלי, ניתן למצוא דירות איכותיות לרכישה, במרכז העיר, מרווחות וגדולות. קניית דירה בבודפשט אפשרית במחיר אטרקטיבי ביותר. מכיוון שמיליוני תיירים וסטודנטים מגיעים לבודפשט, קניית דירה בבודפשט ודווקא במקום הזה היא ללא ספק ההשקעה האידאלית. מצד אחד, מחיר הדירה הינו נמוך באופן משמעותי ומצד שני, ניתן להשכיר את הדירה בקלות יחסית בכל ימות השנה. לכן, כאשר בוחרים את הדירה הנכונה בבודפשט לרכישה באזור הנכון ובמיקום הנכון מכל הבחינות, עשויה להוביל אתכם לרווחים משמעותיים.

כיצד תרכשו דירה בבודפשט הונגריה, או איך תזהו השקעה רווחית עבורכם?

כאמור, בודפשט היא אחת הערים אשר נמצאות במהלך של פריחה כלכלית – עיר ששווה מאוד להשקיע בה. רכישת דירה באופן עצמאי בבודפשט, מבלי להכיר את המקום אינה מומלצת ועלולה להביא לסיבוכים רבים ולהפסדים כספיים. לכן, בטרם רוכשים דירה בבודפשט, יש להתייעץ עם מומחים בנדלן אשר מכירים את העיר ויודעים מהם האזורים המבוקשים והיכן כדאי לרכוש נכס, לבדוק את מחיר הדירה, את מצבה הפיזי והמשפטי של הדירה ומכירים מקרוב את הליך הרכישה.

מצד שני חשוב שהמיקום ומצב הדירה יתאים להשכרה בתנאים טובים ושאותו הגוף גם יסייע בהמשך בטיפול בנכס והשכרתו. ישנם כיום לא מעט אנשי מקצוע המומחים בתחום הנדל"ן אשר ידעו כיצד לכוון אתכם אל ההחלטה הנכונה והרווחית ביותר בעבורכם,

שוחחנו עם שימי חובב, בעל משרד תיווך במודיעין שמתמחה בבודפשט והוא בעל ניסיון עשיר ברכישה והשכרת נכסים בבודפשט שמסביר כי חשוב שהאינטרס העיקרי של הגורם המסייע לכם חייב להיות ההצלחה שלכם, אל תתפתו לקנות ישירות מבעלי נכסים או ממכרים שונים שלהם אינטרסים אחרים או שהם חסרי ידע ומומחיות מספקים.

כאשר משקיע מעוניין בקניית דירה בבודפשט, מומלץ להעזר באיש מקצוע אמין ובעל ניסיון מוכח גם בנדל"ן בכלל ובבודפשט בפרט. זהו אמצעי בעל חשיבות עליונה שיש לו השפעה מכרעת על הצלחתכם בביצוע השקעה מוצלחת ולכן יש לבחור את האיש המתאים לכם בקפידה רבה!

בתקופה האחרונה מחירי הדירות הישנות בעיר האמירו מאוד. כתוצאה מכך מוצעות לעיתים דירות למכירה בעייתיות במיוחד, בין אם במצבן הפיזי וההשקעה הנדרשת בשיקומן, בין אם המחיר הגבוה המבוקש ובמקרים רבים גם מוצעות דירות בעלות תוכנית לא יעילה בעליל המונעת ניצול הגיוני של השטח. לפיכך אין "להסתנוור" מדירה בעלת שטח גדול למשל כי במקרים רבים עלול להיות ששטחים רבים בדירה אינם ניתנים לשימוש כמו חללים ללא חלונות – חדר כניסה-הול, מסדרוןארוך,  מחסנים וכו. לפיכך יש לבחון היטב את מבנה הדירה ואת הפוטנציאל הקיים. חשוב מאוד להבין בנושא חימום הדירה המהווה גם הוצאה נכבדת וגם מגבלה תכנונית משמעותית.

כאמור, יש להעזר בבעל מקצוע אמין שילוה אתכם לאורך התהליך של בחירה וקניית דירה בבודפשט!